PRODUKTY DO STYLIZACJI I PIELĘGNACJI WŁOSÓW

Produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów

 

 

Kerastase Homme – produkty dla współczesnego mężczyzny

 

 

Wzmocnij Kapitał Twoich Włosów dzięki nowej serii kosmetyków Kerastase, stworzonej specjalnie dla mężczyzn.

Capital Force to pierwsza pielęgnacja Kerastase wzmacniająca kapitał włosów, dedykowana wyłącznie dla mężczyzn.

Seria produktów Kerastase Homme jest stworzona "na miarę" nowoczesnego mężczyzny, który w pełnym stresu i szalonego tempa świecie chce zachować siłę swoich włosów.

Ze względu na specyfikę męskich włosów, marka Kerastase stworzyła produkty, które walczą z czynnikami potęgującymi wypadanie oraz przetłuszczanie się włosów. System Taurine, który wchodzi w skład wielu produktów używanych obecnie przez mężczyzn, pomaga regulować proces nadmiernego wydzielania sebum i zwiększać gęstość włosów.

 

 

Kerastase Homme - program do włosów przetłuszczających się, który składa się z szamponu i aktywatora, na bazie Taurine, Ceramidów i pochodnych aminokwasów, oczyszcza i przeciwdziała przetłuszczaniu się włosów.

 

 

Kerastase Homme – program do włosów z tendencją do łupieżu – w którego skład wchodzą Tautine, D-Biotyna, Ceramid oraz Piroctone Olamina, która hamuje nawracanie łupieżu. W szalonym tempie życia nie ma czasu na łupież, a te wyjątkowe produkty do pielęgnacji stają w obronie zdrowia włosów mężczyzny.

 

 

Kerastase Homme - program do włosów cienkich z tendencją do utraty grubości - dzięki połączeniu Taurine i Polimeru teksturyzującego sprawia, że włosy optycznie wyglądają na gęstsze i zdrowsze.

 

 

 

L’oreal Homme – linia kosmetyków do włosów dla mężczyzn

 

 

Fryzura jest dla mężczyzn istotnym atutem, elementem mody i sposobem wyrażenia swojej osobowości. Jest to szczególnie ważny aspekt dla aktywnych i dbających o siebie mężczyzn. Usługi skierowane do mężczyzn muszą być zatem szybkie, komfortowe i dyskretne. Mężczyźni chcą skutecznych i odpowiadających ich potrzebom produktów. W odpowiedzi na te potrzeby L’Oreal Professionnel wprowadził kompleksową gamę produktów wyłącznie dla mężczyzn.


facebook instagram
PALOMAR VECTUS - DEPILACJA LASEROWA
Decleor - profesjonalna pielęgnacja skóry ciała i umysłu  
LONG TIME LINER
              
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij