FRYZJERZY

     EWA DUTKIEWICZ  - MISTRZ  FRYZJERSTWA, TECHNIK USŁUG FRYZJERSKICH, WŁAŚCICIELKA SALONU.

 

„Wierzę, że każdy może wyglądać pięknie, a to pomaga czuć się dobrze, wystarczy zadbany włos, odpowiednio dobrany kolor i cięcie”.

„Dając z siebie jak najwięcej staram się zadowolić każdego klienta, wysłuchać, zrozumieć jego potrzeby. Największą nagrodą jest uśmiech, ponowne przybycie i polecenie mojej osoby innym. Przez ponad 20 lat zdobywam wiedzę i doświadczenie szkoląc się w akademiach m.in.: Babicz, Kubik, L’oreal, Wella, Patrick Cameron. Moją dewizą jest – „Chcę kreować i być kreatywną”.

 

 

 

    MONIKA PIETRUSZEWSKA

 

„Solidne przygotowanie do zawodu i uważne wsłuchiwanie się w oczekiwania klienta, to moja dewiza. W codziennej pracy moim priorytetem – oprócz wykonanej fryzury  z najwyższą precyzją i starannością, jest także wysłuchanie i zrozumienie potrzeb klientek, tak aby móc doradzić im najlepsze z możliwych rozwiązań”.

 

 

   JOANNA WITCZAK

 

„Włosy – zawsze fascynowało mnie ich piękno. Potęga jaką niosą za sobą strzyżenie czy farbowanie włosów jest dla mnie fascynująca, iż poprzez dwie czynności można zmienić wizerunek klientki, dodać jej pewności siebie, wydobyć z niej jej prawdziwe piękno”.

 

 

   EWA FALKOWSKA

 

„Wiedza, doświadczenie, profesjonalizm to właśnie tym kieruję się w pracy. Pełen pakiet usług nie czyni nas mistrzami, lecz uczy tego by dążyć do obopólnej satysfakcji”.

 

 

   ALEKSANDRA STASIAK

 

„Swoją pracę traktuję jako wyzwanie. Każda klientka jest wyjątkowa, niepowtarzalna, dlatego angażuję się maksymalnie w to co robię, a zaufanie i zadowolenie klientek jest dla mnie największym źródłem satysfakcji”.

 

 

  EWELINA WIŚNIEWSKA

 

Fryzjer damsko - męski

 

 

    KRYSTIAN CHOJNACKI

 

"Z wykształcenia jestem fryzjerem damsko-męskim. Jednak moja droga zawodowa zawsze lekko skręcała w stronę fryzjerstwa męskiego. W swojej pracy próbuje udowodnić, że fryzjerstwo męskie też może być sztuką. Modnie ostrzyżony mężczyzna zawsze przyciąga uwagę otoczenia, dlatego staram się aby moi klienci opuszczali salon w pełni zadowoleni".

 


   KRYSTIAN MUSIALIK

 

Fryzjer męski

 

  ANGELINA RĘGOCKA

 

 

 

 DOMINIKA RADZIKOWSKA

 

 

 

 

  NATALIA TRZECIAK

 

 

 

  ADAM POLAK

 

 

 MARTA MAJEWSKA

 

Fryzjer damsko-męski

 

 WIKTOR BILIŃSKI

 

Fryzjer męski

 

 

 

 

 

 

 

 

 


facebook instagram
PALOMAR VECTUS - DEPILACJA LASEROWA
Kerastase - luksusowa pielęgnacja  
LONG TIME LINER