Przedłużanie paznokci

PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI

 

 

Tipsy to przedłużanie z użyciem sztucznych paznokci, które przykleja się do naturalnej płytki paznokcia. Na tipsie rozprowadzamy żel lub akryl,po którym malujemy lub wtapiamy ozdoby. Długość paznokci oraz ich kształt dopasowany jest indywidualnie.

 

 

Metoda Żelowa

to zabieg polegający na przedłużeniu płytki paznokcia przez nałożenie żelu światłoutwardzalnego za pomocą szablonu lub na przyklejone wcześniej tipsy. Możemy również położyć żel na własne paznokcie. Paznokcie żelowe są elastyczne i sprężyste, wyglądają bardzo naturalnie i ładnie także wtedy gdy nie są pomalowane.

 

Metoda Akrylowa

- wykorzystujemy w niej dwa podstawowe materiały: proszek akrylowy w różnych kolorach, a także liquid - płyn powodujący polimeryzację (utwardzenie) akrylu. Z powstałej masy budujemy na tipsie lub szablonie kształt paznokcia.Zaletą akrylu jest większa wytrzymałość na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, jednakże jest on mniej elastyczny od żelu.

 

Żele kolorowe

Aby jak najdłużej utrzymać piękny wygląd naszych paznokci najnowszym hitem stały się żele kolorowe o rożnych odcieniach i barwach, z dodatkiem perły lub brokatu. Stosujemy je do kreatywnej stylizacji paznokci lub do pokrycia całej płytki. Bardzo popularne i lubiane przez klientki są żele do french manicure.


facebook instagram
PALOMAR VECTUS - DEPILACJA LASEROWA
Decleor - profesjonalna pielęgnacja skóry ciała i umysłu  
LONG TIME LINER
              
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij