FRYZJERZY

  

EWA DUTKIEWICZ  - MISTRZ  FRYZJERSTWA, TECHNIK USŁUG FRYZJERSKICH, WŁAŚCICIELKA SALONU.

 

„Wierzę, że każdy może wyglądać pięknie, a to pomaga czuć się dobrze, wystarczy zadbany włos, odpowiednio dobrany kolor i cięcie”.

„Dając z siebie jak najwięcej staram się zadowolić każdego klienta, wysłuchać, zrozumieć jego potrzeby. Największą nagrodą jest uśmiech, ponowne przybycie i polecenie mojej osoby innym. Przez ponad 20 lat zdobywam wiedzę i doświadczenie szkoląc się w akademiach m.in.: Babicz, Kubik, L’oreal, Wella, Patrick Cameron. Moją dewizą jest – „Chcę kreować i być kreatywną”.

 

 

  

JOANNA WITCZAK - FRYZJER DAMSKI

 

„Włosy – zawsze fascynowało mnie ich piękno. Potęga jaką niosą za sobą strzyżenie czy farbowanie włosów jest dla mnie fascynująca, iż poprzez dwie czynności można zmienić wizerunek klientki, dodać jej pewności siebie, wydobyć z niej jej prawdziwe piękno”.

 

 

  

EWA FALKOWSKA - FRYZJER DAMSKI

 

„Wiedza, doświadczenie, profesjonalizm to właśnie tym kieruję się w pracy. Pełen pakiet usług nie czyni nas mistrzami, lecz uczy tego by dążyć do obopólnej satysfakcji”.

 

 

 

 ALEKSANDRA STASIAK - FRYZJER DAMSKI

 

„Swoją pracę traktuję jako wyzwanie. Każda klientka jest wyjątkowa, niepowtarzalna, dlatego angażuję się maksymalnie w to co robię, a zaufanie i zadowolenie klientek jest dla mnie największym źródłem satysfakcji”.

 

 

 

 

 

KRYSTIAN CHOJNACKI - FRYZJER MĘSKI

 

"Z wykształcenia jestem fryzjerem damsko-męskim. Jednak moja droga zawodowa zawsze lekko skręcała w stronę fryzjerstwa męskiego. W swojej pracy próbuje udowodnić, że fryzjerstwo męskie też może być sztuką. Modnie ostrzyżony mężczyzna zawsze przyciąga uwagę otoczenia, dlatego staram się aby moi klienci opuszczali salon w pełni zadowoleni".

 


 KRYSTIAN "MŁODY" - FRYZJER MĘSKI

 

Pogodny, otwarty ale i zdeterminowy w dążeniu do bycia coraz lepszym

 

 

 ANGELINA RĘGOCKA - FRYZJER DAMSKI

 

Fryzjerstwo to realizacja jej pasji. " Lubię proste, funkcjonalne, spersonalizowane rozwiązania czasmi jednak , gdy widzę dla nich przestrzeń decyduję się na awangardowe formy. Dążę do podkreślających urodę wielowymiarowych odcieni we włosach."

 

 

 

 

ADAM POLAK - FRYZJER DAMSKI

Fryzjer artysta, dla którego fryzjerstwo jest prawdziwą pasją. " W stylizacji oraz koloryzacji dążę do perfekcji i dbałości o każdy detal, aby wydobyć ukryte piękno klienta."

 

 

 

KAROLINA CZAJKOWSKA - FRYZJER DAMSKI 

Kocham swoją prace za to, że mogę uzewnętrznić swoją kreatywność.

Dzięki fryzjerstwie mogę rozwijać swoje pasje oraz zainteresowania.

Uwielbiam wpływać na zadowolenie Klientów poprzez wykonywanie swojej pracy oraz czuję się spełniona widząc uśmiech na twarzy drugiego człowieka

 

 

 

 

 

 


facebook instagram
PALOMAR VECTUS - DEPILACJA LASEROWA
Decleor - profesjonalna pielęgnacja skóry ciała i umysłu  
LONG TIME LINER
              
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij